March 2, 2024

Bhimphedi Khabar

Bhimphedi Cable Network

गठबन्धन उम्मेदवार बाट आचारसंहिता उल्लघंन तिब्र, बानियाँ र खतिवडाले खतिवडाले बांडे रकम्।

भीमफेदी

२०७९/०७/०४

सत्ता गठबन्धनबाट मकवानपुरको प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर २ का उम्मेदवार विरोध खतिवडा र प्रदेशसभा सदस्य उम्मेदवार इन्द्रबहादुर बानियाँले १५–१५ हजार रुपैयाँ बाँडेको खुलासा भएको छ ।

नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का खतिवडा प्रतिनिधिसभा र नेपाली कांग्रेसका बानियाँ प्रदेशसभा २ को (ख)बाट गठबन्धनका साझा उम्मेदवार छन् । उनीहरू दुवै जनाले आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रभित्र पर्ने एउटा क्याम्पसका विद्यार्थीहरूलाई भ्रमणका लागि अग्रिम सहयोग रकम उपलब्ध गराएको खुलेको छ ।

मनहरी बहुमुखी क्याम्पसका विद्यार्थीहरूलाई खतिवडाले १५ हजार र बानियाँले १५ हजार रुपैयाँ उपलब्ध गराएको विद्यार्थीहरूले नै उल्लेख गरेका छन् । क्याम्पसको व्यवस्थापन संकायमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरू भारतको दार्जिलिङ, सिक्कमलगायत क्षेत्रमा शैक्षिक अवलोकन भ्रमणका लागि जान लागेका हुन् ।

भ्रमणका लागि सहयोग उठाउने क्रममा खतिवडा र बानियाँले अनुरोध गरेअनुसार रकम दिएको विद्यार्थीहरूले बताएका हुन् । विद्यार्थीहरूले बानियाँ र खतिवडाको फोटो राखेर सामाजिक सञ्जालमा धन्यवाद दिएका छन् ।

नेपाली कांग्रेस मनहरी गाउँपालिका सभापति प्रकाश बर्तौलाको पहलमा खतिवडा र बानियाँले संयुक्त रूपमा मनहरी बहुमुखी क्याम्पसका विद्यार्थीलाई शैक्षिक अवलोकन भ्रमणका लागि नगद ३० हजार रुपैयाँ दिएको विद्यार्थीहरूले बताएका छन् ।