December 11, 2023

Bhimphedi Khabar

Bhimphedi Cable Network

८४ वर्ष हुनु भएका एकुमायाँ थापाले कोभिड लाई परास्त गरिन्।

भीमफेदी

२०७८ जेष्ठ ९

मकवानपुर जिल्ला भीमफेदी गाउपालीका वडानं २ भैसेका ८४ वर्ष हुनु भएका एकुमायाँ थापाले कोभिड लाई ९ दिन पछि परास्त गरेका छन् । ८४ वर्ष हुनु भएका एकुमायाँ थापा भीमफेदी को आईसोलेशन वाट आज घर फर्कनु भएको छ । भीमफेदेी गाउपालीकाका अध्यक्ष हिदम लामाले सामाजीक सञ्जाल बाट हार्दिक बधाई ब्यक्त गरेका छन् । गाउ पालिकाका आइसोलेसनमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मी र अन्य सहयोगीहरुलाई धन्यबाद ब्यक्त गरेको छ। हाल भीमफेदी आइसोलेशनमा १६ जना संक्रमितहरु छन् । थपिने क्रम जारी छ । गाउपालीका जन स्तर बाट वडा वडामा भएका संक्रमीतको जानकारी तथा आइसोलेशनको दैनीक प्रतिबेदन प्रकाशित हुनु पर्ने बताएको छ।

मिति २०७८ जेष्ठ ७ गते परिक्षण गरेको एण्टिजेन र पि सि आर को नतिजा अनुसार भीमफेदी गाउपालीका वडानं ९ मा आठ जना र अन्य वडामा तिन जना गरी एघार जना संक्रमित भएको बताइएको छ ।

Hotel Sundar(xito mitho khaja ghar
यहां अर्डर अनुसार खाना खाजा पाइन्छ ।